top of page

Access Consciousness'ın kurucusu olan Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve 
Dr. Dain Heer ile birlikte geliştirilerek daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.


Access Bars, başımızda bulunan ve bedenimizle doğrudan bağlantılı olan 32 özel noktaya hafifçe dokunularak yapılan enerji dizinidir. Herhangi bir yaşam sürecimizde yarattığımız yada başkalarından aldığımız düşünce, fikir, inanç, duygu ve davranışlarımız bars adı verilen bu özel 32 noktada depolanır. Bars noktalarımız çalıştırıldığında, beyin dalgalarımız yavaşlar, çocukluktan bu yana gelen davranış kalıplarını, inanç sistemlerini, beynimizde ve bedenimizde sıkışıp kalan enerjileri serbest bırakır ve bu sayede hayatımızın kolaylıkla değişim ve dönüşmesine olanak sağlar. 

Seansı almaya gönüllü olan herkese uygulanmaktadır.

Access Bars, 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, sporcular, psikologlar, sanatçılar ve daha birçokları tarafından kullanılarak sağlık, kilo, para, cinsellik, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri konularda hayatlarını seçtikleri yönde değiştirmelerine yardım etti.

 

EN BİLİNEN FAYDALARI NELERDİR?

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok ederek, günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.

* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. Sebebi bilinen, bilinmeyen tüm ağrı,kramp,hareket kısıtlılığı  semptomlarını ortadan kaldırır.

* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.

* Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.

* Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza çoğaltır.

* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.

* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı ve bedenin yaşlanma hızını azaltır.

* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratarak, enerjik hissetmenizi sağlar.

* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.

* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.

* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.


*Seans kişiye göre 60-90 dakika sürmektedir.

Randevu ve Bilgi için Whatsapp: +90 532 20 78 56 veya e-posta: sebnem@yogakalp.com

_61I6559.jpg

Access Bars Uygulayıcısı:

Müge Ertüren

9 yıllık kurumsal çalışma hayatımın içerisinde her geçen gün stresin arttığı çalışma ortamı yaşam enerjimi ele geçirmeye başlayınca enerji çalışmalarımın da desteğiyle yoga hayatıma girdi ve hayatımda yeni bir sayfa açıldı.

 

Zamanla içimde varolan beni gördüm, bazen yüzleşmeyi bazen kaçmayı seçtim ama her seferinde başka bir beni keşfettim. Kendimi keşfetmeye devam ettiğim bu süreçte yoganın fiziksel ve ruhsal bedenimle birlikte hayatıma nasıl şifa verdiğini ulaşabildiğim herkesle sevgiyle paylaşıyorum.


Izmir Yoga' da Deniz Selay' dan 200 saatlik temel uzmanlık yoga eğitimini almakla birlikte eğitimlerinde iki defa asistanlık yaptım. Aylin Tokcan'dan çocuk yogası, Yiğit Zırtıloğlu'ndan ileri seviye asana ve yoga felsefesi üzerine eğitimini aldım. Aynı zamanda, eğitimlerini almış olduğum Kundalini, Usui Reiki (1-2-3), Kurtuluş Yolu, Gümüş Mor Alev ve Ra-Sheeba enerji çalışmaları ve Access The Bars Uygulayıcısı olarak da seanslar vermekteyim.

Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
çiçek
bottom of page