top of page

Hanumanasana'ya Giden Yol

Atölye Çalışması 
Hanumanasana
7 Mart Pazartesi
19.30 - 21.30

Yoga Kalp Bostanlı

Atölye Çalışması
Hanumanasana
11 Nisan Pazartesi
20.00 - 22.00

Yoga Kalp Bostanlı

Hanumanasana (Split) Atölye Çalışması 2 modülden oluşmaktadır.

Tek bir modüle katılabileceğiniz gibi, 2 modüle birden de katılabilirsiniz. 

Çalışmadan maksimum fayda alabilmek için, her 2 modüle de katılınması tavsiye edilir. 

Bir Asana (yoga pozu) bedenin girdiği fiziksel formdan çok daha fazlasıdır. Yoga asana pratiklerinde girdiğimiz her formun duygusal ve enerjetik katmanlarda da yansımaları olur. O nedenle bu atölye çalışmasında "bacak açmak" tan çok daha fazlasına çalışıyor olacağız. 

 

Hanuman (Maymun Kral) Hint mitolojisinde, cesaret, sadakat, arkadaşlığı ve derin bir inanç duygusunun bedenlenmiş halidir. Dolayısıyla bu poza çalışırken de aslında içinde derinleşeceğimiz hissiyatlar işte tam da bunlar.Unutmamak gerekir ki bu bir yolculuk. Merve hocamız da kendi Hanumanasana yolculuğundaki deneyimlerimi sizinle paylaşıp yol gösteriyor olacak.

Bu 2 saatlik atölyede bedenin sınırlarına saygı duyarak ancak yine de konfor alanının dışına çıkmaya aynı Hanuman'ın yaptığı gibi cesaret göstererek adım adım çalışacağız. Çalışmanın içeriğinde Yoga felsefesi, Hanuman'ın hikayesi, meditasyon, beden analizleri ve tabii ki bolca Yoga Asana pratiği olacak. Atölye çalışması bittikten sonra da yalnız kalmayacak, Merve hocamızın vereceği ev çalışmaları ve grup desteği ile pratiğiniz sürekli besleniyor olacak. 

Atölye'ye Kimler Katılabilir?

Atölye'ye Temel Yoga bilgisi olan herkes katılabilir. Yakın zamanda bacak ve kalça bölgesinde herhangi bir sakalanma geçmişi olan kişilerin katılması uygun olmayacaktır.  

Tek Atölye Katılım Ücreti: 150 TL

2 Atölyeye Birden Katılım: 300 TL 

Rezervasyon ve Kayıt için:

0532 2307856 (Whatsapp) veya 

sebnem@yogakalp.com

bottom of page