top of page

Hamak Yogası Eğitmeni Ol (%55 İndirimli)
+ Sürekli Gelişen Topluluğa Katıl

Yoga Alliance YACEP Sertifikalı 💜YogaKalp💜 Hamak Yogası Uzmanlaşma Programı deneyimli eğitmenler eşliğinde, kendi hızında ve evinin konforunda bu disiplini hem pratik etmeyi hem de öğretmeyi öğrenmek için en güvenilir, anlaşılır ve hesaplı platform ve sürekli gelişen bir bilgi kütüphanesidir.

Kısıtlı Süre için 8.000 TL yerine 
⭐️3.500 TL⭐️

126629_edited_edited_edited.jpg

Sevda Ertaş,
Yoga Eğitmeni

Bu eğitimi en güvenli alanda, işini coşkuyla yapan eğitmenlerden aldığım için ayrıca çok şanslıyım. 

Sinem Eryavuz
Yoga Eğitmeni

Bu işte en eski ve en yetkin olduğunuzla ilgili bir sürü duyum aldım. Teorik ve pratikle ilgili aklımda soru işareti kalmadı eğitimden sonra.

Aslı Ergül Jorgensson
Akademisyen

Bir hamak yogası ansiklopedisi gibi şu anda benim hamak yogası için başvuru kaynağım oldu. Çok teşekkür ediyorum YogaKalp.

Ayşe Gizem Saylam
Yoga Eğitmeni

Hamak yogası ile ilgili her poz ve detayları çok iyi aktarılmış.  Maliyetini kat kat çıkartan en güzel yatırımlardan.

Hamak Yogası Eğitiminin Özeti

En Az
Yüzyüze Eğitim Kadar Etkili 

Bir Program 🎯👍

Online Hamak Yogası Eğitim Müfredatı

1(1).png
2(1).png
hamak-egitim-müfredat.png

Online Eğitimi Alan
Mutlu Öğrencilerimizden Bazıları:

💜Bizim Hikayemiz Bugün Size Katkı Sağlıyor💜

yogakalp8turkuaz_edited.png

Şebnem Baydere

_61I8764_edited.jpg

Merve Deveci

Merhaba! Ben Şebnem Baydere, yoga eğitmeniyim ve 2018'den beri hamak yogası dersleri verip eğitmenler yetiştiriyorum. Bugüne kadar yüzlerce öğrenciye ders verdim ve onlarca eğitmen yetiştirdim.

2014 yılında yoga ile tanıştığımda hamak yogası ülkemizde nadiren pratik ediliyordu. Eğitmenliğe başladığımda kendimi bir stüdyo işletirken buldum ve farklı yoga stillerini barındırmanın önemini fark ettim. Bu yüzden hamak yogası eğitimini almaya karar verdim.

Eğitim için farklı bir şehre gitmek, doğru hamağı bulmak için denemeler yapmak ve videolu kaynak eksikliğinden dolayı saatlerce araştırma yapmak zorunda kaldım 🙃 Ancak, bu zorluklar hamak yogasının işimi hem keyifli hem de bereketli kılmasıyla karşılığını verdi. İyi haber şu ki, senin bu kadar zorlanmana gerek kalmayacak❣️

Merhaba! Ben Merve Deveci, yoga eğitmeniyim ve uzun yıllardır hamak yogası dersleri veriyorum ve yüzlerce öğrencinin hamak yogasıyla özgürleştiğini gözlemliyorum. Aynı zamanda hamak yogası eğitmenleri yetiştiriyorum.

Yogaya başladığımda çeşitli stilleri denedim ve hamak yogasının yer çekimine meydan okuması ve bütüncül çalışmasıyla bedenimin ihtiyaç duyduğu şey olduğunu fark ettim. Bedenim hızla esnedi ve güçlendi, bu yüzden uzmanlığıma hamak yogasını ekledim.

Eğitimimi tamamladıktan kısa süre sonra pandemi başladı ve öğrencilerimden, hamağımdan uzak kaldım. Bilgilerimi tazelemek için sürekli araştırmak ve çalışmak zorunda kaldım 🤯Ancak bu zorluklar bana çok şey kattı. Edindiğim tecrübelerle hazırladığım bu eğitimle senin yolculuğun çok daha kolay ve keyifli olacak! 😎

İzmir’deki stüdyomuzda yüz yüze ders ve eğitimler devam ederken daha çok kişiye nasıl faydalı olabiliriz diye düşündük ve bu eğitimi Online olarak sizlere sunmaya karar verdik. Hamak yogası her gün daha çok kişinin hayatına yepyeni bir pencere açıyor. Henüz bu konuda eğitim almamış meslektaşlarımızın ve hamak yoga severlerin işini kolaylaştırma amacıyla ortaya çıkan bu eğitim pek çok kişinin hayatına olumlu katkılarda bulunmaya devam ediyor. Seni de aramızda göreceğimizi umuyoruz! Şimdiden keyifli pratikler! ⭐️

Online Hamak Yogası Uzmanlaşma Programı ile

Başlarken.jpg

Sık Sorulan Sorular❓️

 • Bu eğitim kimler içindir?🧐
  Profesyonel olun ya da olmayın, hamak yogası ile ilgileniyorsanız bu eğitime sahip olabilirsiniz. Halihazırda eğitmenlik yapan Yoga, Pilates ve Fitness profesyonelleri eğitim bitimi sertifika alır. Eğitmen olmayanlar sertifika almaz ancak daha sonra eğitmen olma ihtimalleri göz önünde bulundurularak sertifika hakları saklı tutulur. Daha önce Hamak Yogası eğitimi almış eğitmenler de Online Programı tercih etmektedir. Böylece unutulan bilgileri rahatça ellerinin altındaki bu kaynakla tekrar edip hatırlayabiliyorlar.
 • Yüz yüze eğitimler kadar etkili mi? 😏
  Kesinlikle! Hatta daha bile etkili olduğunu söyleyebiliriz. Hamak yogası yüzyüze eğitimleri 2-4 gün arasında değişen sıkıştırılmış programlardır ve sonrasında öğrenilenler kısa sürede unutulabilir. Buna karşın online eğitim her zaman elinin altında olacağından bir şeyi unuttuğunda o bilgiye veya pratiğe erişimin çok kolay olacaktır. Anlamadığın noktalarda ise her zaman için YogaKalp Online Akademi grubundan bize ulaşabilir ve rehberlik alabilirsin!
 • Eğitim canlı mı?📺️
  Hayır. Eğitim canlı değildir. Ömür boyu erişim ile sunulan video içerikli bir programdır. Ayrıca eğitim kitapçığı da öğrencinin indireceği belgelerdendir. Öğrencinin kendi hızında tamamlanacak şekilde tasarlanmış kayıtlı bir eğitimdir. Tüm bunlara ek olarak canlı yayınlar ayda 1 kez yapılmaktadır. Dileyen öğrenciler bu canlı yayınlara katılabilirler.
 • Eğitimi tamamlamak için süre sınırı var mı?⏳️
  Hayır. Öğrenci istediği sürede eğitimi tamamlama hakkına sahiptir.

 💝Bir Eğitimden Daha Fazlası 💝

Başlarken (3).png
bottom of page