top of page

Bali'de Unutulmayacak Bir Yolculuğa Çıkıyoruz!

Doğa ve Huzurun Buluştuğu Yolculuk

Bir yolculuk hayal edin: Ritmini keşfetmek, iç huzuru bulmak, doğanın güzellikleriyle bütünleşmek...  2024 Ekim ayında, bu özel deneyimi yaşamak için sizi Bali'ye davet ediyoruz.

 

Tarih: 4-11 Ekim 2024

Bali, yoga, nefes ve meditasyon pratikleri ile zihin ve bedeninizin uyumunu tekrar keşfetmek için mükemmel bir mekân. Turumuz boyunca deneyimli yoga eğitmenlerimiz, size sakin bir zihin ve güçlü bir vücut için gerekli becerileri kazandırmak amacıyla sizi yönlendirecekler. Kısacası, yoga, doğa, kültür ve eğlencenin bir arada olduğu unutulmaz bir deneyim yaşayacağız.

Bali'nin Büyüleyici Güzellikleri

Yoganın ötesinde, Bali'nin eşsiz kültürel mirası ve doğal güzellikleri sizi büyüleyecek. Turumuz boyunca, adanın tapınaklarını ziyaret edecek, pirinç tarlalarında yürüyüş yapacak ve Bali'nin nefes kesen plajlarında zaman geçireceksiniz. Aşağıda göreceğimiz bazı yerlerin isimlerini bulabilirsiniz:

Ubud Maymun Ormanı, Ubud Su Sarayı, Yöresel Market ve Krallık Sarayı, Kahve ve Baharat Bahçesi, Ubud Pirinç Tarlaları, Tirta Empul Tapınağı, Tanah Lot, Taman Ayun Tapınağı, Bali Kelebek Bahçesi, Batu Karu Tapınağı vs.

Unutulmaz Bir Deneyim

Bali Yoga Turu, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim olacak. Kendinize zaman ayırmak, doğayla iç içe olmak ve yoga pratiğinizi derinleştirmek için mükemmel bir fırsat.

Katılım Detayları

Uçak bileti katılımcının kendisi tarafından alınacaktır. En uygun uçak biletleri Doha aktarmalı Qatar Airways veya Singapur aktarmalı Singapur Havayollarındadır (22-25.000 TL civarı). THY biletleri daha yüksek tutarlıdır. Hangi havayolu ile geleceğine karar verilmesi ve biletin alınması katılımcının kendisi tarafından yapılacaktır. Programımız 5 Ekimsabah başlayacağından 3 Ekim çıkışlı bir uçak bileti almanız ve 4 Ekim'de Bali'ye varıp, otelinize yerleşip dinlenmeniz tavsiye edilir. Program bitişi ise 11 Ekim tarihinde olacaktır. Otelden çıkış 11 Şubat’tır. Her katılımcı istediği tarihte ve istediği havayolu ile dönme özgürlüğüne sahiptir.

Vize

Umuma Mahsus (Bordo) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahipleri, Endonezya'ya yapılacak 30 günü aşmayan turistik seyahatleri için; Endonezya'ya varış noktasında 35 ABD doları ödeyerek “Varışta Vize” (Visa on Arrival) alabilirler.

İnziva Merkezimiz: Nyuh Bali

Bir dinlenme ve sağlık merkezi olan Nyuh Ubud tatil köyü, bedeninizi ve zihninizi yeniden enerjiyle doldurmak için ideal bir merkezdir. Sizi Ubud'daki lüks kaçışınızı deneyimlemeye, huzur, denge ve içsel huzur bulmaya davet ediyoruz.

Bali Turu Feed.jpg

Katılım Ücreti ve Detaylı Program için bizimle iletişime geçebilirsiniz (0 532 2307856 veya sebnem@yogakalp.com)

Sık Sorulan Sorular:

Daha Önce Yoga Yapmadım, Yine de Dahil Olabilir miyim?

Tabii ki ❣️ Dersler tüm seviyelere hitap eden pratikler içerecek.

Tek Geleceğim, Fiyat Değişir mi?

Evet ufak bir fark çıkıyor ancak biz elimizden geldiğince tek gelen kişileri eşleştirmeye gayret ediyoruz.

Son Kayıt Tarihi Nedir?

Ne kadar erken o kadar iyi ☺️ Hem bizler hem de sizler açısından. Böylece daha sağlıklı bir organizasyon yapabiliriz ve sizler de bilet vs gibi hizmetleri önceden daha uyguna alabilirsiniz. Ayrıca 1 Mayıs'a kadar olan kayıtlarda oldukça avantajlı bir fiyat sunabiliyoruz.

Kaç Kişi Olacağız?

10-20 arası bir grup olacağız. 20'den fazla olmayacağız.

"Bali benim için kendime verdiğim en güzel doğum günü hediyemdi.. Bu güzel deneyime arkadaşlarımı da ortak etmeme vesile oldu sizin kampiniz 🌸..  Seçtiğiniz retreat center cennet gibi bir yerdi 🤍 Kısacık zamanda muhteşem koordinasyonunuz sayesinde bali'yi de keşfetmiş olduk 🌸 Şebnem ve Merve hocam inanılmaz tatlısınız 😘 Bilginiz, özveriniz, uyumunuz, güler yüzünüzle unutulmaz bir yoga kampi deneyimi yasattiginiz için çok teşekkür ederim 🙏Umarım tekrar tekrar kesişir yollarimiz 🤍"- Rukiye Ak

"Sevgili Şebnem ve Merve Hocamla birlikte böylesine özenle hazirlanmiş bir organizasyonun içerisinde olmak, beraberce Bali'yi keşfetmek, gezmek çok keyifliydi

🙏🏻🌺✨" - Meriç Yıldız

bottom of page